Teksty, które sprzedają

Copywriting można uznać za nieodłączny element reklamy. Dostosowane do specyfiki branży opisy produktów i usług, odpowiednie przedstawienie oferty firmy oraz uwypuklenie jej zalet, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć sprzedaż. Profesjonalnie napisane teksty reklamowe, to takie, które odpowiadają na potrzeby klienta i ułatwiają mu dokonanie właściwego wyboru. Należy pamiętać, że najbardziej wymagający klienci cenią sobie kompletne informacje o produkcie czy usłudze i często na tej podstawie dokonują ostatecznej decyzji.

KVALITET specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości tekstów na zamówienie. Wieloletnie doświadczenie zebrane zarówno w pracy stricte marketingowej (pisanie tekstów m.in. dla Canal+ Sport, Party.pl czy TVN Zdrowie), jak i typowo dziennikarskiej w mediach lokalnych i ogólnopolskich (publikowanie artykułów na łamach takich tytułów jak: Dziennik Wschodni, Moje Miasto Lublin, Futbol News czy Magazyn TenisKlub) pozwala nam oferować tworzenie najwyższej jakości materiałów tekstowych.

Na skuteczność naszych działań z zakresu copywritingu składają się: research branży, dokładność w przygotowaniu materiałów pod kątem merytorycznym i doświadczenie związane ze znajomością zachowań potencjalnych klientów. Podejmujemy się realizacji zarówno całych projektów, jak i pojedynczych tekstów. Dla naszych klientów tworzymy:

  • teksty na strony internetowe,
  • opisy produktów i usług,
  • teksty reklamowe,
  • artykuły sponsorowane,
  • informacje prasowe,
  • oferty firmowe,
  • treści newsletterów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu dziennikarskiemu realizujemy również zamówienia na przeprowadzanie wywiadów.

10

lat doświadczenia

20

profili social media

100

procent satysfakcji

1000

artykułów rocznie